Adaylara Teknik Destek : Çoğu sürücü kurslarımızda az miktarda da olsa bilgisayar veya internetle arası iyi olmayan adaylar veya yaşça nispeten ilerlemiş olan adayların İnteraktif Sürücü ve Ehliyet Kitabı’nı kolay kullanabilmeleri ve sistemden verimli bir şekilde istifade edebilmeleri için Online Canlı Destek Ekibimiz 7/24 destek vermektedir. Adaylar diledikleri zaman iletişim kanallarımızı da kullanarak teknik destek alabilirler.

Başarı Odaklı Sistematik Eğitim : Bugüne kadar sistemimizde eğitim alan binlerce aday başarı ile sınavlarını geçtiler. Sistemimizin kullanımından doğan en önemli sonuç, sürücü kurslarımızın kaynaklarımızı sınıflarında uygulamaları ve adaylarına tekrar etmeleri için önerilerde bulunması konusudur. Çünkü, derslere katılıp sonrasında tekrar yapan adayların %99’u sınavlarda başarılı olmaktadır.

İlave Kaynaklar : İnteraktif Sürücü ve Ehliyet Kitabı sadece sürücü kitabından oluşmaz. Aynı zamanda direksiyon sınavına hazırlanabilmeleri için güncel EK-4’e göre anlatımları video ile yapılan özel bir kaynağa da sahiptirler. Amacımız, adayların sadece teorik sınavda başarılı olmaları değil aynı zamanda direksiyon sınavında başarılı olması ve ehliyet aldıktan sonra da güvenli sürüş yapabilmeleri için defansif sürüş önerilerimizi de dikkate alarak güvenle sürüş yapabilmesidir. Her kayıtlı aday, sürücü kitabının yanında, direksiyon sınavında başarının püf noktaları, temel defansif sürüş önerileri ve A2 motorsiklet defansif sürüş önerileri kaynaklarını da kullanabilir.

Sürücü Aday Memnuniyeti : Biz başarımızı, adaylarımızın sınavda aldıkları puanlara borçluyuz. Önerilerimizi dikkatle uygulayan ve sistemi verilmi bir şekilde 10-12 saat kullanan sürücü adaylarımızın başarıları çok yüksek bir orandadır. Ayrıca, Z kuşağı dediğimiz gençlerimiz artık herşeyi internet üzerinden cep telefonu, tablet veya bilgisayar kullanarak öğreniyor. Bizlerin bu sistemi sayesinde ise aradıkları eğitim imkanına kavuşuyorlar. Ama biz bununla da yetinmiyoruz, gençlerimizin tüm görüş ve önerilerini dinleyerek onlara daha iyi hizmet edebilecek bir sistemi sürekli olarak geliştiriyoruz. Hedefimiz, %100 müşteri memnuniyeti.

Sürücü Kursu Memnuniyeti : Birinci önceliğimiz müşteri memnuniyeti olarak siz sürücü kurslarımızın sistemimizden memnun kalmasıdır. Hizmetlerimizi etkin şekilde kullanan sürücü kurslarımızdan gelen her türlü öneriyi büyük bir dikkatle inceliyor ve memnuniyetlerini sağlayacak şekilde yeniden düzenlenmesi gereken içeriğimizi geliştiriyoruz. Lütfen her türlü görüş, istek, tenkit ve önerilerinizi bize iletmeyi ihmal etmeyin. Gelecekte daha iyi bir eğitim imkanı sağlamak için sizlerin değerli görüşlerine ihtiyacımız var.

Web Tabanlı İçerik ile 7/24 Kullanım : İçeriğimizin web tabanlı olması tüm adaylar için 7/24 kullanıma açık olması, güncel içeriğe sahip olması ve hızlı olması nedeniyle en büyük tercih nedenidir. Eskiden dağıtılan CD’leri hepimiz hatırlarız. En küçük bir müfredat değişikliğinde mevcut CD veya basılı materyallerinizi atmak zorunda kalmazsınız. İsraf etmezsiniz. Geleceğin sürücü adaylarını modern, öğretici, kapsamlı bir kaynak ile eğitirsiniz. Adaylar, kitap taşımak zorunda kalmaz. Eğer tablet, telefon veya bilgisayarı yanındaysa kitabı da her zaman kullanıma hazırdır.

Eğer henüz karar veremediyseniz size daha detaylı bilgi verebilmemiz için aşağıdaki formu doldurmanızı rica ederiz.

Saygı ve teşekkürlerimizle,